sabasafar-logo

درباره صباسفر

آژانس مسافرتی صباسفر در سال 1401 تأسیس شد. ما در هلدینگ صبا و آموزشگاه ایران‌مهر، با سابقه چندین ساله در زمینه‌های آموزش زبان‌های خارجی، صدور ویزا، مهاجرت تحصیلی و کاریابی بین‌المللی، نیاز روزافزون گردشگران ایرانی را به خدماتی باکیفیت از سوی آژانسی معتبر و قابل اعتماد درک کردیم. بنابراین، تصمیم گرفتیم با بکارگیری تجربه، امکانات زیرساختی نوین و نیروی انسانی مجرب خود آژانس صباسفر را به خانه‌ای برای گردهم آمدن خانواده بزرگ گردشگران ایرانی تبدیل کنیم.

از این پس می‌توانید برای رزرو متنوع‌ترین تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و سایر خدمات سفر مانند صدور ویزای توریستی و بیمه‌های مسافرتی به ما تکیه کنید. شما از همان لحظه برقراری اولین تماس به خانواده صباسفر می‌پیوندید و از پشتیبانی همیشگی ما بهره‌مند خواهید شد.

آژانس صباسفر متوجه است که گردشگران تنها در صورت تضمین و اطمینان از کیفیت، هماهنگی قیمت با خدمات و دسترسی آسان می‌توانند از مسافرت خود لذت ببرند. پس اگر همواره به دنبال آژانسی گشته‌اید که بتوانید با خیال آسوده به کیفیت خدمات، پشتیبانی 24 ساعته و صداقت آن اطمینان کنید، صباسفر پایانی خوش بر جستجوی همیشگی شما است! ما اینجا هستیم تا آینده‌ای را که برای صنعت گردشگری ایران آرزو دارید، همین امروز به واقعیت تبدیل کنیم.

هر پروژه‌ای زیر نظر مدیریتی آینده‌نگر به موفقیت می‌رسد

آموزشگاه زبان ایران‌مهر، زیر نظر مدیریتی آینده‌نگر، توانست نه تنها متدهای نوین آموزش زبان‌های خارجی را در سطح کشور اجرا کند، بلکه با راه‌اندازی هلدینگ صبا در زمینه مهاجرتی هم یاور کارفرمایان و کارآفرینان، دانشجویان و نیروی کار ماهر باشد. صباسفر هم به شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صبا افزوده شده است تا مسافرتی دیگر را برای گردشگران ایرانی رقم بزند. ما در هر گام همراه شما هستیم!

  • آقای علی فراهانی
  • آقای اسماعیل اصغری

هر پروژه‌ای با تیمی ایده‌پرداز به کمال می‌رسد

صباسفر با بهره‌مندی از تیمی جوان، خلاق و ایده‌اپرداز توانسته است مسیر مسافرت به مقاصد مختلف گردشگری خارجی و داخلی را تسهیل کند. تیم ما از همان لحظه تصمیم تا بازگشت از سفر همراه و همیار شما خواهد بود تا با خیال آسوده به سفر بروید و سفری پر از خاطره‌های به‌یادماندنی را تجربه کنید.

ما بر این باوریم که:

ایرانیان از دوران باستان اهمیت سفر را درک کرده‌اند؛ بسیار سفر کرده‌اند و برایش ضرب‌المثل ساخته‌اند. ما در صباسفر باور داریم که انسان، به ویژه در دوران کنونی، نیازی حتی مبرم‌تر به سفر دارد. گردش در دهکده جهانی امروزی تسهیل شده و فرصت فراگیری درس‌های آموزنده فرهنگ و تاریخ ملت‌های مختلف را برای تمام افراد فراهم آورده است. آشکار است درس‌هایی که در لحظات خوش زندگی و همراه با تفریح و خاطراتی به‌یادماندنی از سفر می‌آموزیم، تأثیری ماندگار و مثبت بر زندگی ما می‌گذارند. پس سفر فواید فراوانی دارد که هر ایرانی باید از آنها برخوردار شود. 

ما ارزش‌های شما را ارج می‌نهیم

  • ارائه خدمات با بهترین کیفیت
  • تضمین هماهنگی سطح خدمات با پایین‌ترین قیمت
  • پشتیبانی همه‌جانبه از گردشگران
  • همراهی و راهنمایی گردشگران از لحظه تصمیم تا پایان سفر

 

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید