sabasafar-logo
آژانس مسافرتی صباسفر، تور سنگاپور، تور ترکیبی مالزی سنگاپور

تور سنگاپور

مشاهده همه

تور سنگاپور

سنگاپور در بین تورهای آسیایی یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگران ایرانی و سراسر جهان است که به عنوان نیویورک آسیا شناخته می‌شود. با توجه به اینکه سنگاپور یکی از بهترین کشور‌های آسیایی از لحاظ سلامت اداری، خدمات رفاهی، ساختمان‌های سر به فلک کشیده و یک کشور مدرنیته در آسیا بوده، بیشترین رکورد جذب گردشگری را در این مناطق، به خود اختصاص داده است. این کشور از تعدادی جزیره بسیار زیبا تشکیل شده و تنها کشور‌های مالزی و اندونزی در اطراف آن قرار دارند. تمامی این موارد در کنار هم باعث شده‌اند تا بسیاری از افراد اقدام به خرید تور سنگاپور کنند.

هزینه سفر به سنگاپور

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که قبل از سفر‌های خارجی و حتی داخلی، ذهن گردشگران را به خود مشغول می‌کند، هزینه سفر است. به طور کلی عوامل مختلفی روی هزینه سفر به سنگاپور تأثیر می‌گذارد؛ اما قبل از آن شما باید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، مشخص کنید که یک سفر اقتصادی را می‌گذرانید یا می‌خواهید سفری لوکس و تجملاتی داشته باشید. با این حال در این بخش برای شما توضیح می‌دهیم که چه عواملی روی هزینه سفر به این کشور تأثیر می‌گذارد.

آماده‌سازی مدارک

اولین هزینه‌ای که در زمان سفر به کشور‌های خارجی باید در نظر بگیرید، آماده‌سازی مدارک است. قبل از سفر به کشور سنگاپور، به ویزا، پاسپورت و... نیاز دارید که برای دسترسی به آن‌ها باید هزینه‌هایی را پرداخت کنید که در ادامه تمامی این مدارک را برای شما نام می‌بریم. لازم است بدانید که هزینه آماده‌سازی مدارک نسبت به هزینه سفر، بسیار کم بوده و جایی برای نگرانی ندارد.

خرید بلیط

پس از آماده‌سازی مدارک، باید به فکر خرید بلیط باشید که یکی از مهم‌ترین هزینه‌های سفر است. نوع پروازی که انتخاب می‌کنید، تأثیر زیادی روی هزینه بلیط می‌گذارد و بخش زیادی از هزینه کلی شما را در برمی‌گیرد.

بلیط سنگاپور از ۲۸ میلیون تومان شروع می‌شود تا میلیون تومان نیز می‌رسد که نوع هواپیما و پذیرایی در هر کدام از این پرواز‌ها با همدیگر متفاوت هستند. همزمان با خرید بلیط باید عوارض خروج از کشور را نیز پرداخت کنید که با توجه به تعداد دفعات خروج از کشور، متفاوت خواهد بود.

هزینه رفت و آمد

به طور کلی سنگاپور یک شبه جزیره نسبتاً کوچک است که طبیعت بکر و مناطق دیدنی بسیار زیادی دارد. از همین رو زمانی که به این کشور می‌روید، نباید در هتل بمانید و استراحت کنید، بلکه باید در تمام طول سفر به قسمت‌های مختلف کشور بروید تا تمامی این زیبایی‌ها را به چشم خود ببینید.

شما می‌توانید از مترو، اتوبوس، دوچرخه و تاکسی برای حمل و نقل بین شهری استفاده کنید؛ علاوه بر این‌ها، امکان اجاره خودرو نیز وجود دارد و اگر چندین بار به این کشور سفر کرده‌اید و تمام مناطق آن را میشناسید، می‌توانید به مدت لازم دلخواه، یک خودرو خوب را اجاره کنید. با این حال معمولاً گردشگران برای پایین آوردن هزینه سفر خود، از مترو یا اتوبوس استفاده خواهند کرد. در نهایت باید بگوییم که نیازی نیست نگران هزینه رفت و آمدنتان در کشور سنگاپور باشید؛ چرا که سیستم حمل و نقل عمومی در این کشور، هزینه بسیار پایین و مناسبی دارد.

هزینه رزرو هتل

پس از خرید بلیط، هزینه رزرو هتل یکی دیگر از هزینه‌های اصلی در سفر‌های خارج از کشور به شمار می‌رود. بدون شک برای اینکه بتوانید در زمان سفر، خوش بگذرانید و احساس راحتی داشته باشید، به یک محیط امن و تمیز نیاز دارید. در این کشور انواع هتل‌های اقتصادی و هتل‌های چند ستاره ساخته شده است که شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

بازدید از مناطق دیدنی

بدون شک یکی از دلایل سفر به کشور سنگاپور، بازدید از مناطق زیبا و دیدنی این کشور است. باید بدانید که بیشتر جاذبه‌های طبیعی و دیدنی در این کشور رایگان بوده و نیازی نیست برای دیدن آن‌ها، هزینه‌ای را پرداخت کنید. با این حال، برای دیدن برخی از جاذبه‌های آن باید مبلغی را کنار بگذارید.

هزینه خورد و خوراک

یکی از هزینه‌هایی که زمان سفر به کشور‌های خارجی باید در نظر بگیرید، هزینه خورد و خوراک است که به هیچ عنوان نمی‌توان آن را حذف کرد. این هزینه نیز مثل موارد بالا، برای هر فرد می‌تواند متفاوت باشد؛ چرا که مبلغ غذایی که خریداری می‌کنید به سبک غذایی شما و مکانی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. با وجود اینکه نمی‌توانید این گزینه را از میان هزینه‌هایتان حذف کنید، با این حال می‌توانید برای داشتن هزینه‌ای اقتصادی، به رستوران‌ها و کافی شاپ‌های معمولی بروید.

خرید سوغاتی یا لباس

برخی از افراد علاقه زیادی به خرید لباس از کشور‌های خارجی دارند یا معمولاً برای افراد نزدیک خود، سوغاتی تهیه می‌کنند. این موارد باعث بالا رفتن هزینه سفر شما در سنگاپور می‌شود. با این حال خرید سوغاتی و لباس، قابل چشم پوشی است و به راحتی می‌توان از کنار این دو مورد عبور کرد.

تعداد روز‌های اقامت در سنگاپور

با توجه به مبلغی که برای هتل، هزینه خورد و خوراک و هزینه جابجایی که پرداخت می‌کنید، هر چه مدت زمان بیشتری در کشور سنگاپور اقامت داشته باشید، هزینه شما بیشتر می‌شود.

قیمت تور سنگاپور

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که برای سفر به شور‌های خارجی، از تور استفاده کنند. باید بدانید که با خرید تور سنگاپور، دیگر نیازی نیست بابت موارد بسیار زیادی همچون خرید بلیط یا اجاره هتل، نگران باشید؛ چرا که با خرید تور، تمامی این وظایف بر عهده آژانس مسافرتی است. قیمت تور سنگاپور با توجه به نوع توری که خریداری می‌کنید، کاملاً با هم دیگر تفاوت دارند. در این بخش مهم‌ترین عواملی که روی قیمت تور‌ها تاثیر می‌گذارند را برای شما نام می‌بریم.

 • کیفیت هتل اجاره شده
 • نوع بلیط و خدمات هواپیما
 • تعداد مکان‌های تعیین شده برای بازدید در تور
 • روز‌های اقامت در کشور
 • خدماتی ارائه شده از طرف آژانس مسافرتی
 • فصل سفر

انواع تور‌های سنگاپور

یکی از مهم ترین مزایای خرید تور سنگاپور این است که آژانس‌های مسافرتی، پکیجینگ‌های مختلفی را برای سفرای خارجی در نظر می‌گیرند؛ از همین رو شما می‌توانید به راحتی ویژگی‌ها و هزینه خرید تو را بررسی کرده و هر کدام از آن‌ها که برای شما مناسب‌تر بود را خریداری کنید.

ویژگی‌هایی همچون تعداد روز‌های اقامت، نوع پرواز، تعداد مکان‌های بازدید شده، هتل انتخابی، خدمات ارائه شده و... در این تور‌ها با همدیگر متفاوت هستند. علاوه بر این‌ها، تور‌های سنگاپور می‌توانند تک مقصدی یا ترکیبی باشند؛ بدین معنی که شما می‌توانید تنها برای دیدن سنگاپور اقدام به خرید بلیط کنید یا با خرید یک تور بتوانید دو یا چند کشور را بگردید.

مبلغ ضمانت نامه برای تور سنگاپور

شما برای اینکه بتوانید به کشور‌های اروپایی و حتی برخی از کشور‌های آسیایی سفر کنید، باید مبلغی را به عنوان ضمانت نامه، به آژانس مسافرتی پرداخت کنید. آژانس مسافرتی باید این اطمینان را به سفارت کشور مقصد بدهد که تمام مسافرین، در زمان تعیین شده به کشور خود باز می‌گردند و شما نیز باید این تعهد را قبول کنید. با پرداخت ضمانت نامه بانکی یا نقدی به آژانس مسافرتی، این اطمینان را به وجود می‌آورید.

مبلغ ضمانت نامه در کشور‌های مختلف با هم دیگر تفاوت دارد؛ البته این تنها موردی نیست که باعث به وجود آمدن تغییرات در مبلغ ضمانت نامه می‌شود. وضعیت تاهل، نوع سفر (به تنهایی یا همراه با خانواده) و... روی مبلغ تعهد تاثیر می‌گذارد. انواع ضمانتهای ویزا شامل بلوک شدن پول روی حساب بانکی، سند در رهن بانک، سند در رهن آژانس، ارائه پول نقدی و ارائه سکه می‌شود. برای اینکه بتوانید از مبلغ پرداختی اطلاعات کافی به دست‌آورید می‌توانید با مشاورین ما در صباسفر تماس بگیرید.

خدمات صباسفر برای تور سنگاپور

انتخاب آژانس مسافرتی در زمان خرید تور اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از آژانس‌های مسافرتی برای جلب مشتری، تور‌های خود را با قیمت بسیار پایینی به فروش می‌رسانند و شما با خرید این تور‌ها، در واقع پول و وقت خود را هدر می‌دهید. آن‌ها برای پایین آوردن هزینه سفر، از امکانات خوبی استفاده نمی‌کنند و در نتیجه سفر لذت بخشی را تجربه نخواهید کرد.

تیم ما در آژانس صباسفر سعی دارند امکانات ویژه‌ای را در اختیار شما بگذارند تا از تمام لحظات خود در سفر لذت ببرید. شما می‌توانید انواع تور‌های خارجی و داخل کشور را در آژانس ما بررسی کرده و هر کدام از آن‌ها که برای شما مناسب‌تر بود را خریداری کنید. مهم‌ترین خدمات ما در صباسفر شامل موارد زیر می‌شود:

خرید بلیط رفت و برگشت:

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید تور صباسفر این است که دیگر نیازی نیست بابت رزرو بلیط رفت و برگشت و هواپیمای مطمئن نگران باشید. صباسفر با شرکت‌های مختلف هواپیمایی، همکاری دارد و شما به راحتی می‌توانید نوع پرواز خود را انتخاب کنید.

بیمه مسافرتی:

بیمه مسافرتی دغدغه همیشگی گردشگران و مسافران است که با خرید تور مسافرتی از صباسفر، می‌توانید از انواع مختلف بیه‌های مسافرتی بهره ببرید. تهیه بیمه به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هر گونه مشکلی، کشور مقصد آن را بررسی می‌کند.

رزرو هتل:

یکی دیگر از مواردی که زمان سر به کشور‌های خارجی باعث دلهره گردشگران می‌شود، رزرو یک هتل با کیفیت و تمیز است. در کشور‌های توریستی مانند سنگاپور، انواع مختلفی از هتل‌های اقتصادی تا هتل‌های لوکس و گران قیمت وجود دارد. بدون شک ماندن در یک هتل ارزان قیمت، اما بی‌کیفیت، به هیچ عنوان برای شما خوشایند نیست.

صباسفر به شما این امکان را می‌دهد که با توجه بودجه خود، هتل با کیفیتی را برای اقامت انتخاب کنید. نکته دیگری که در این خصوص اهمیت بسیار زیادی دارد این است که تمام مراحل رزرو هتل توسط تیم ما انجام می‌گیرد.

گشت و‌گذار:

در بیشتر تور‌های مسافرتی صباسفر، مکان‌های دیدنی را برای کل مسافرین انتخاب می‌کنند تا تمام افراد با هم، به بازدید آن بروند. در این بازدید، افراد دوره دیده و آگاهی به همراه شما می‌آیند تا بتوانند شما را در این مکان‌ها راهنمایی کنند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته:

زمانی که به یک کشور خارجی سفر می‌کنید، ممکن است اطلاعات بسیار کمی را درباره آن داشته باشید و در صورت بروز هرگونه مشکلی یا داشتن سؤالی، نیاز دارید به سراغ فرد آگاهی بروید. در تور‌های خارجی و داخلی صباسفر، شما از پشتیبانی تمام وقت و ۲۴ ساعته بهره می‌برید.

ترانسفر هواپیمایی:

جابجایی از فرودگاه تا هتل و از هتل تا فرودگاه به تنهایی، برای بسیاری از افراد دشوار است؛ از همین رو صباسفر ترانسفر هواپیمایی را در اختیار شما می‌گذارد تا به راحتی بتوانید مسیر خود را پیدا کنید.

مشاوره:

قبل از اینکه تور سنگاپور یا هر کدام از تور‌های اروپایی را خریداری کنید، می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین تور را با توجه به شرایطتان انتخاب نمایید. مشاورین ما در تمام ساعات شبانه روز و در طول هفته، آماده هستند تا به تماس شما پاسخ بدهند.

ویزای توریستی سنگاپور

افرادی که ساکن ایران هستند بدون دریافت ویزا، تنها به چندین کشور مذهبی و کشور آسیایی مانند ترکیه، می‌توانند سفر کنند. از همین رو اگر قصد خرید تور سنگاپور را دارید، باید برای دریافت ویزا اقدام کنید. با وجود اینکه سنگاپور یکی از مقاصد گردشگری ایرانیان است، اما متاسفانه سفارت این کشور در ایران وجود ندارد. شما می‌توانید برای اخذ ویزای توریستی کشور سنگاپور، به صورت آنلاین درخواست دهید. نیازی نیست در مورد اخذ ویزای توریستی این کشور نگرانی داشته باشید؛ چرا که اخذ ویزا به صورت آنلاین بسیار ساده‌تر است.

شرایط دریافت ویزای توریستی سنگاپور

تمام گردشگران و مسافرین سنگاپور باید باید شرایط زیر را داشته باشند تا بتوانند وارد این کشور شوند:

 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار برای خروج از کشور و دو برگه خالی
 • بلیط رفت و برگشت
 • تسهیلات ورود مانند ویزا برای ماندن در سنگاپور یا رفتن به کشور دیگر
 • نشان دادن مدارکی مبتنی بر تمکین مالی
 • عکس سایز پاسپورت
 • جزئیات در مورد برنامه سفرتان
 • بیمه درمانی
 • شماره تماس و آدرس‌ ایمیل

تور‌های ترکیبی سنگاپور با کشور‌های اروپایی دیگر

امروزه تور‌های ترکیبی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده‌اند؛ چرا که مسافرین می‌توانند با خرید یک تور، به چندین کشور بروند. یکی از محبوب‌ترین تور‌های ترکیبی، تور پوکت با تور سنگاپور است که شما بعد از سفر به کشور سنگاپور به شهر پوکت از تایلند نیز می‌روید. همچنین ترکیب تور کوالالامپور و سنگاپور هم ترکیب جالبی خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، می‌توانید انواع تور‌های مختلف را در سایت صباسفر مشاهده کنید. تمامی این تور‌ها، به خوبی مدیریت می‌شوند و شما می‌توانید به دیدن بهترین نقاط از کشور‌هایی که در داخل تور هستند بروید.

معمولاً ترکیب تور‌های آسیایی و تور‌های اروپایی طرفداران بسیار زیادی داشته‌اند و شما می‌توانید به راحتی کشور‌های مورد نظر را در میان آن‌ها پیدا کنید. با این حال باید بدانید که قیمت تور‌های ترکیبی نسبت به هم بسیار متفاوت هستند و شما باید موارد بسیار زیادی مانند نوع پرواز‌ها، تعداد روز‌های اقامت در هر کشور، هتل‌های روزو شده و... را مورد بررسی قرار دهید.

تور‌های تک مقصدی سنگاپور

در مقابل تور‌های ترکیبی، تور‌های تک مقصدی وجود دارند که افراد برای دیدن یک کشور یا حتی شهر خاص از یک کشور، آن را انتخاب می‌کنند. برای مثال شما می‌توانید یک تور تک مقصدی برای بازدید از کشور سنگاپور خریداری کنید.

با توجه به مناسب بودن قیمت و آسان بودن ویزای این نوع تور‌ها، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که تور‌های تک مقصدی را خریداری کنند. با خرید این تور می‌توانید از تمام نقاط زیبای سنگاپور دیده کنید، در حالی که هزینه کم‌تری را صرف کرده‌اید.

هتل‌های سنگاپور

همانطور که اشاره کردیم، هتل‌های بسیار زیبا و لوکسی در کشور سنگاپور وجود دارد. شما قبل از سفر به این کشور، باید چند نمونه از آن‌ها را بشناسید تا بدانید کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب‌تر است:

 • هتل پادگان سنتوزا
 • هتل آن سیانگ
 • هتل رافلز سنگاپور
 • هتل نائومی
 • هتل مارینا بی‌سندز
 • و...

دیدنی‌های کم‌نظیر سنگاپور

یکی از اصلی ‌ترین دلایل سفر به کشور سنگاپور، دیدن مناطق دیدنی این کشور است. مناطق بسیار زیبا و دیدنی در این کشور وجود دارد که در این بخش شما را با آن‌ها آشنا می‌کنیم:

 • موزه و کلیسای چانگی: این موزه، روایتگر داستان افراد در جنگ جهانی دوم است و تصاویر، نقاشی‌ها و نامه‌های بسیار زیادی در آن به چشم می‌خورد.
 • مارینا بی‌سندز: مارینا بی‌سندز یکی از ساختمان‌های گردشگری است که معمولاً افرادی که قشر مرفه جامعه هستند، به دیدن آن ‌می ‌روند. امکانات منحصر به فرد، مراکز خرید لوکس و فست فود‌های با کیفیت، باعث می‌شود تا شما از سفر خود لذت ببرید.
 • باغ‌ های کنار خلیج: یکی از زیباترین مناطق دیدنی این کشور، باغ‌های کنار خلیج است که نمای بسیار زیبا و دیدنی دارد. شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید به دیدن این باغ بروید که در آن درخت‌های بسیار بزرگ، آبشار زیبا و دو بنای بسیار زیبایی ساخته شده است.

بهترین زمان سفر به سنگاپور

سنگاپور یکی از کشور‌هایی است که در نزدیکی خط استوا قرار دارد؛ به همین دلیل معمولاً آب و هوای این کشور خشک و گرم بوده و هوای آن به کم‌تر از ۲۰ درجه سانتی گراد نمی‌رسد. با توجه به این توصیفات بهتر است که در فصل‌های زمستان و پاییز اقدام به خرید تور سنگاپور کنید.

سؤالات متداول

در بخش به چند سوال در مورد تور سنگاپور پاسخ می‌دهیم تا اطلاعات شما در این باره بالا برود.

برای خرید تور سنگاپور باید چه اقداماتی انجام شود؟

در ابتدا باید تور‌های سنگاپور را در سایت بررسی کرده، سپس اقدام به دریافت ویزا کنید.

برای سفر به سنگاپور به چه مدارکی نیاز است؟

مهم‌ترین مدارک برای سفر به سنگاپور شامل مواردی همچون پاسپورت، ویزا، آدرس محل سکونت و . . . می‌شود.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید