sabasafar-logo
تور سوئیس، تور لوگانو، تور زوریخ، تور لوزان، صباسفر

تور سوئیس

مشاهده همه

تور سوئیس

سوئیس یکی از محبوب‌ترین کشور‌های اروپایی است که طبیعت بسیار زیباتر و چشمگیرتری نسبت به دیگر کشور‌های اروپایی دارد. یکی از زیباترین خاطرات ما از کارتون‌ها، کوه آلپ کشور سوئیس است که شبیه به یک تابلوی نقاشی بسیار زیبا بود. معماری‌های بی‌نظیر، کوه‌های بلند و طبیعت سبز، خبابان‌های لوکس، کافه‌های بسیار زیبا و... در کشور سوئیس، باعث شده‌اند تا سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا، اقدام به خرید تور سوئیس کنند.

هزینه سفر به سوئیس

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، با توجه به زیبایی چشمگیر و بالا بودن میزان گردشگری در این کشور، هزینه سفر به سوئیس نسبتاً بالا است. واحد پول این کشور فرانک بوده که تفاوت آنچنانی با دلار آمریکا ندارد و این نشان دهنده اقتصاد عالی در کشور سوئیس خواهد بود.

عوامل مختلفی می‌توانند روی هزینه سفر به کشور سوئیس تاثیر بگذارند. در ابتدا باید مشخص کنید که می‌خواهید به تنهایی به این کشور بروید یا یکی از انواع تور‌های سوئیس را خریداری کنید. به طور کلی در زمان سفر به کشور سوئیس و تور اروپا باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

بلیط رفت و برگشت و نوع پرواز به سوئیس

برای اینکه بتوانید به کشور سوئیس بروید، باید بلیط و رفت و برگشت این کشور را رزرو کنید. نوع پروازی که انتخاب خواهید کرد و خدماتی که در طول پرواز به مسافرین ارائه می‌شود، تاثیر بسیار زیادی روی هزینه بلیط دارد. اگر می‌خواهید هزینه سفرتان را کاهش دهید، می‌توانید پرواز اقتصادی را انتخاب کنید. هزینه پرواز بلیط هواپیما به تومان است و نیازی به تبدیل پول نخواهد بود.

رزرو هتل در سوئیس

بدون شک یکی از مهم‌ترین عواملی که روی هزینه نهایی تور سوئیس تاثیر می‌گذارد، تعداد روز‌های اقامت شما در این کشور است. با توجه به اینکه سوئیس یک کشور توریستی به شمار می‌رود، هتل‌های بسیار زیادی را با کیفیت‌ها و امکانات مختلف در آن ساخته‌اند. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید یکی از این هتل‌ها را برای اقامت انتخاب کنید.

هر چه کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل بیشتر شود، هزینه اقامت در آن نیز بالاتر می‌رود. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که در مسافرت، مستقل‌تر باشند و در این شرایط، اجاره سوئیت برای آن‌ها بهتر است؛ البته باید بدانید که سوئیت‌ها نیز در قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلفی وجود دارند.

خورد و خوراک در سوئیس

یکی دیگر از اصلی‌ترین هزینه‌های سفر که شما به هیچ عنوان نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید، هزینه خورد و خوراک است. قیمت غذا‌ها در رستوران‌ها و کافه‌ها با همدیگر تفاوت دارند. نوع خوراک، محل قرار‌گیری رستوران و دکوراسیون آن، مهم‌ترین عواملی هستند که روی هزینه خورد و خوراک تأثیر می‌گذارند.

خرید از سوئیس

ممکن است شما بخواهید از‌ این کشور بسیار زیبا یک یادگاری داشته و چیزی را بخرید که همیشه به همراهتان باشد. در این کشور انواع وسایل تزئیناتی یا لباس‌های بسیار زیبایی به چشم می‌خورد که گردشگران برای خرید آن‌ها وسوسه می‌شوند.

هزینه رفت و آمد در سوئیس

برای اینکه بتوانید در کشور سوئیس به مکان دیدنی، کافه و رستوران یا بازار بروید، باید هزینه این جابجایی را پرداخت کنید. گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر به مسیر نزدیکی می‌روید و هوا مطلوب است، استفاده از دوچرخه و حتی پیاده روی، برای شما بهترین گزینه به نظر می‌رسد. اما برخی از افرا ترجیح می‌دهند که سریع‌تر به مقصد برسند که در این شرایطی باید تاکسی اجاره کنند و هزینه آن بیشتر خواهد بود. علاوه بر این‌ها شما می‌توانید از قطار شهری استفاده کرده  یا خودرویی را اجاره کنید.

بازدید از مکان‌های دیدنی سوئیس

مکان‌های دیدنی بسیار زیادی در کشور سوئیس وجود دارد که برای بازدید از برخی از آن‌ها باید هزینه‌ای را پرداخت کنید و برخی دیگر، کاملاً رایگان هستند. اگر می‌خواهید هزینه سفرتان را پایین بیاورید، می‌توانید به مکان‌های دیدنی رایگان بروید.

تعداد روز‌های اقامت در سوئیس

بدون شک هر چه بیشتر در این شهر بمانید، باید هزینه بیشتری را برای خورد و خوراک و اجازه هتل پرداخت کنید.

قیمت تور سوئیس

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انواع تور‌های سوئیس این است که در مدل‌های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد؛ در نتیجه شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. تمام عواملی که در بخش قبلی اشاره کردیم، روی قیمت تور سوئیس تاثر می‌گذارد؛ اما علاوه بر این‌ها موارد دیگری نیز وجود دارد که باید به آن‌ها اشاره کنیم:

·         فصل سفر: کشور سوئیس در برخی از فصل‌های سال بسیار شلوغ است و توریست‌های زیادی به آن سفر خواهند کرد؛ هزینه تور و سوئیس و سفر به این کشور، در چنین فصل‌هایی بسیار بالای می‌رود. اگر فصل‌های خلوت‌تری را برای سفر به کشور سوئیس انتخاب کنید در هزینه مصرفی جویی می‌شود؛ علاوه بر این، معمولاً در فصل‌های خلوت، تخفیفات ویژه‌ای روی تور‌ها اعمل شده و شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

·         نوع تور: همانطور که گفتیم انواع مختلفی از تور‌ها وجود داشته که هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌های مختلفی نسبت به هم دارند. برای مثال زمان اقامت، نوع پرواز، هتل رزرو شده، تعداد مکان‌های دیدنی ذکر شده، خدمات ارائه شده و... روی هزینه تور تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این‌ها، برخی از تور‌ها ترکیبی هستند و شما با یک تور می‌توانید به کشور‌های مختلف دیگری سفر کنید؛ طبیعتا این عامل تأثیر زیادی روی هزینه تور دارد.

·         آژانس مسافرتی: زمانی که می‌خواهید یکی از تور‌های اروپایی را خریداری کنید، بهتر است در ابتدا اطلاعات کافی در مورد آژانس‌های مسافرتی به دست‌آورید. آژانس مسافرتی که انتخاب می‌کنید تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت سفر و هزینه مصرفی شما می‌گذارد؛ البته این بدین معنی نیست که تور‌هایی را انتخاب کنید که کم هزینه هستند، بلکه باید به کیفیت و راحتی خودتان در طول سفر و امکانات آژانس نیز توجه داشته باشید.

به طور کلی با توجه به اینکه سفر به کشور‌های خارجی با تورهای گردشگری به صرفه‌تر و آسان‌تر است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که برای سفر به سوئیس یا دیگر کشور‌های اروپایی، از توری مثل تور زوریخ استفاده کنند.

انواع تور‌های سوئیس

خوشبختانه امروزه بسیاری از آژانس‌های مسافرتی، تنوع بسیار زیادی را در تور‌ها به وجود آورده‌اند و همین باعث شده تا شما در زمان انتخاب تور‌ها، آزادی انتخاب داشته باشید. در برخی از موارد، افراد تنها برای دیدن یک کشور، اقدام به خرید تور مسافرتی می‌کنند؛ اما در مواردی دیگر، برخی از آن‌ها علاقه دارند که با یک تور به چندین کشور مختلف سفر کنند. به طور کلی انواع مختلفی از تور‌های تک مقصدی و ترکیبی وجود دارد و انتخاب هر کدام از آن‌ها به نظر و شرایط شما بستگی خواهد داشت.

مبلغ ضمانت نامه برای تور سوئیس

یکی از مهم‌ترین مدارکی که برای خرید تور سوئیس و دریافت ویزای این کشور حتماً به آن نیاز دارید، ارائه ضمانت نامه بانکی، به آژانس مسافرتی است که انتخاب کرده‌اید. این ضمانت نامه بدین معنی بوده که شما از تمام تعهدات پیروی می‌کنید و در زمان مشخص شده به کشور خود برمی‌گردید.

به طور کلی، مبلغ ضمانت نامه در کشور‌های مختلف با هم تفاوت دارد و شما باید با توجه به کشور مبداء این مبلغ را پرداخت کنید. حداقل مبلغ پرداختی ضمانت نامه برای هر نفر، حداقل ۴۰۰ میلیون تومان است. در صورتی که شما‌یه تعهدات خود عمل نکنید و در زمان تعیین شده به کشور خود بازنگردید، اعتبار آژانس مسافرتی ایران نزد سفارت کشور مقصد از بین می‌رود. شما می‌توانید این مبلغ را به صورت نقدی نیز پرداخت کنید و بعد از بازگشت از سفر، آن را از آژانس مسافرتی پس بگیرید.

خدمات صباسفر برای تور سوئیس

همانطور که گفتیم، آژانس مسافرتی که انتخاب می‌کنید، تأثیر زیادی روی کیفیت سفر شما می‌گذارد. تیم مجرب ما در آژانس مسافرتی صباسفر، بهترین امکانات را در اختیار شما می‌گذارند و در طول تمام سفر با شما همراه می‌شوند تا سفر لذت بخشی برایتان رقم بزنند؛ از همین رو با خرید تور سوئیس از صباسفر می‌توانید سفر به یاد ماندنی و خاطره انگیزی داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که باعث می‌شود تا شما سفر لذت بخشی را تجربه کنید، خدماتی است که آژانس مسافرتی به شما ارائه می‌دهد. خدمات صباسفر برای تور سوئیس شامل موارد زیر می‌شود:

·         تنوع بالا تور‌های مسافرتی به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید با توجه به شرایط خود، یکی از تور‌ها را انتخاب کنید.

·         این آژانس مسافرتی، پشتیبانی ۲۴ ساعته را ارائه می‌دهد و شما در طول شبانه روز می‌توانید مشکل و خواسته‌های خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

·         بیمه مسافرتی برای تمام سفر‌های داخلی و خارجی ضروری است و در صورت بروز هر گونه مشکلی، باید از خدمات آن بهره ببرید.

·         ترانسفر فرودگاهی که شما را از فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه می‌رسانند.

·         گشت‌های شهری در صباسفر شما را به مناطق دیدنی و زیبایی از کشور سوئیس می‌برند تا زیباترین مکان‌های دیدنی آن بازدید کنید.

·         لیدر‌های محلی برای پیدا کردن مکان‌های مورد نظر به شما کمک می‌کنند.

·         با خرید بلیط رفت و برگشت، دیگر شما نگرانی برای تهیه آن نخواهید داشت.

·         هتل‌های با کیفیت و ۴ ستاره را برای اقامت رزرو می‌کنند.

·         صبحانه رایگان که باعث کاهش هزینه مصرفی می‌شود.

ویزای توریستی سوئیس

برای اینکه بتوانید به هر کدام از کشور‌های اروپایی سفر کنید، باید ویزای شینگن داشته باشید. شما می‌توانید ویزای توریستی را به دلایل مختلفی همچون ملاقات دوستان، درمان، بازدید از کشور سوئیس و هر مواردی از این قبل درخواست کنید. با دریافت این ویزا تنها تا ۹۰ روز می‌توانید در کشور سوئیس بمانید.

در صورتی که از این کشور خارج شدید و بعد از مدت زمان بسیار کوتاهی خواستید دوباره به آن برگردید، باید مجدداً برای دریافت ویزا اقدام کنید. مدارک مورد نیاز با توجه به شرایط شما با همدیگر متفاوت هستند و باید تمام مدارک را بدون هیچ اشتباهی به سفارت تحویل دهید.

شرایط دریافت ویزای توریستی سوئیس

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی کشور سوئیس عبارتند از:

·         فرم درخواست ویزای سوئیس با همراه اطلاعات دقیق و امضاء

·         دو عکس با کیفیت که در سه ماه اخیر آن را گرفته و با معیار‌های عکس ویزای شینگن مطابقت داشته باشند.

·         پاسپورت معتبر که کم‌تر از ۱۰ سال از صدور آن گذشته و دارای حداقل ۳ ماه اعتبار به همراه حداقل ۲ صفحه خالی

·         سندی که شامل تاریخ رفت و برگشت از منطقه شینگن و شماره پرواز است.

·         بیمه مسافرتی حداقل ۳۰۰۰ یورویی

·         مدارک اقامت که نشان می‌دهد زمان اقامت در کشور سوئیس کجا می‌مانید.

·         در صورتی که با آژانس مسافرتی سفر می‌کنید، باید نامه برگزار‌کننده تور را داشته باشید.

·         اثبات تمکین مالی با استفاده صورت حساب بانکی، نامه حمایت یا ترکیبی از این دو

·         اثبات وضعیت مدنی (گواهی ازدواج، گواهی فوت همسر، گواهی تولد فرزندان و... )

·         مدارم وضعیت اشتغال (قرار دارد استخدام، اجازه از کارفرما یا اظهارنامه مالیات بر درآمد)

·         شرح کاملاً سفر شما به کشور اروپایی که در آن باید هدف خود و زمان اقامت را مشخص کنید.

تور‌های ترکیبی سوئیس با کشور‌های اروپایی دیگر

ترکیب تور‌ها بدین معنا است که شما با یک تور بتوانید از چندین کشور مختلف، بازدید نمایید. تور‌های ترکیبی محبوبیت بسیار زیادی دارند و برای افرادی مناسب هستند که در طول سفر نمی‌خواهند، در یک کشور بمانند. در این شرایط، آژانس‌های پرواز، چندین کشور را در این نوع تور‌ها با هم ترکیب می‌کنند و شما را به زیباترین شهر‌ها و مکان‌های دیدنی هر کدام از کشور‌های انتخاب شده می‌برند.

برای مثال در یک تور سوئیس، شما را به کشور‌های مختلفی مانند فرانسه، ایتالیا و مجارستان می‌برند. قبل از خرید تور‌های ترکیبی باید تمام ویژگی‌های آن را بررسی کنید. در این نوع تور‌ها شما باید حساسیت زیادی را به خرج دهید تا بدانید کدام کشور‌ها در تور ترکیبی هستند و مدت زمان اقامت در هر کدام از آن‌ها چقدر است.

تور‌های تک مقصدی سوئیس

در برخی از موارد، افراد ترجیح می‌دهند یک کشور یا شهر را برای بازدید انتخاب کنند تا بتوانند از تمام نقاط دیدنی آن بازدید کنند؛ برای مثال، در تور‌های سوئیس تور لوگانو یا تور ژنو به چشم می‌خورد که از محبوب‌ترین شهر‌های این کشور هستند. این شهر‌ها به دلیل زیبایی چشمگیری که دارند، یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگران به شمار ‌می‌روند. تور‌های تک مقصدی قیمت بسیار مناسب‌تری نسبت به تور‌های ترکیبی سوئیس با کشور‌های دیگر اروپایی دارند.

هتل‌های سوئیس

در تمام کشور‌های توریستی، هتل‌های بسیار زیادی وجود دارند که ویژگی‌های آن‌ها با همدیگر متفاوت است. اگر تور سوئیس را خریداری می‌کنید، نیازی نیست که نگران رزرو هتل باشید؛ اما اگر بدون تور می‌خواهید به این کشور سفر کنید، قبل از سفر به کشور سوئیس باید هتلی را رزرو کرده باشید. در این بخش چند نمونه از هتل‌های خوب سوئیس را برای شما نام می‌بریم:

·         هتل ولفنسبرگ: با وجود اینکه هتل ولفنسبرگ یک ساختمان ۳ ستاره است، با این وجود در یک محیط بسیار سرسبز و زیبا قرار دارد. امکانت رفاهی، خدمات شخصی و استقبال بی‌نظیر این هتل، باعث می‌شود تا شما رضایت بسیار بالایی داشته باشید. غذای بسیار عالی، سمینار‌ها و جشن‌هایی که در این هتل برگزار می‌شود، به شما این اطمینان را می‌دهد که از سفر خود لذت می‌برید.

·         هتل ملی: این هتل ۴ ستاره با صبحانه عالی، حمام بخار، سونا، استخر رو باز، ۱۶ اتاق مبله همراه با تراس یا بالکن و... از شما پذیرایی می‌کند.

·         هتل پیز می‌تگل: چشم انداز این هتل به قدری زیبا است که باعث می‌شود شما احساس سر زندگی در آن داشته باشید. هتل پیز می‌تگل، غذا‌های محلی را سرو می‌کند و شما می‌توانید حیوان خانگی خود را به این هتل بیاورید.

دیگر هتل ‌های این کشور عبارتند از:

·         هتل لند گاستوف استیلا

·         هتل لاریکس

·         هتل چاتوا گوش

·         هتل دِآنجلتر

·         مهمان خانه آشر

·         و...

دیدنی‌های سوئیس

زیبایی طبیعی سوئیس به اندازه شکلات‌ های خوش طعم آن، اعتیادآور است. بسیاری از مکان‌های دیدنی کشور سوئیس رایگان هستند و نیازی نیست برای دیدن آن‌ها هزینه‌ای را پرداخت کنید. سرتاسر این کشور چنان طبیعت بکری دارد که هر نگاهی را به خود خیره می‌کند. در این بخش چند نمونه از آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

·         کوه بسیار زیبا و نمادین ماترهورن

·         دهکده بسیار زیبا و دیدنی زرمات در پای کوه ماترهورن

·         اینترلاکن

·         لوسرن

·         دریاچه ژنو

·         دریاچه لوگانو و تیچینو

·         و....

بهترین زمان سفر به سوئیس

بهترین زمان خرید تور سوئیس و سفر به این کشور، از اوایل خرداد تا اواخر مرداد است. کشور سوئیس در این فاصله زمانی، آب و هوای بسیار مطبوع و عالی دارد؛ اما سوئیس در این ماه‌های سال، بسیار شلوغ است و هزینه سفر در آن‌ها، بسیار بالا می‌رود. اگر می‌خواهید هزینه سفر خود را کاهش دهید، می‌توانید در ماه‌های دیگر به کشور سوئیس بروید.

معمولاً در ماه‌ های زمستانی و سرد، تمام تور‌های سوئیس و تور اروپایی، تخفیف می‌خورند و هزینه سفر شما پایین می‌آید. به طور کلی در این ماه‌ها، به دلیل کم بودن میزان توریست‌های کشور سوئیس، شما هزینه کم‌تری را برای رزرو هتل، خرید غذا، خرید سوغاتی یا یادگاری و... پرداخت خواهید کرد. از همین رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند در فصل‌های سرد به این کشور بروند. علاوه بر این، برخی از افراد، علاقه زیادی به سرما دارند، به همین دلیل در فصل پاییز یا زمستان به کشور سوئیس سفر می‌کنند.

برخی از سؤالات متداول

با پاسخ دادن به چند سوال مهم در مورد تور سوئیس، اطلاعات شما را در این مورد تکمیل خواهیم کرد.

غذا‌های معروف در کشور سوئیس کدام‌ها هستند؟

محبوب‌ترین غذا‌های کشور سوئیس شامل فوندو، رستی و زاپف می‌شود که بهتر است حتماً آن‌ها را امتحان کنید.

چقدر طول می‌کشد تا ویزای شینگن شما صادر شود؟

اغلب یک ماه تا یک ماه و نیم طول می‌کشد تا تا ویزای توریستی این کشور را برای شما ارسال کنند.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید